Error get alias

ДОСТУПНІ МАЙДАНЧИКИ

Сервіс TradersDiaries працює з кількома біржами. У цій статті ми розповімо про доступні підключення в Щоденнику трейдера. Також у статті розміщені посилання на інструкції з підключення до кожного доступного майданчика.
На кожній біржі є кілька торгових майданчиків (спотовий ринок, ринок безстрокових фьючерсів тощо). Щоденник трейдера працює не з усіма майданчиками підключених бірж. Основний пріоритет зроблений на підключення до безстрокових фьючерсів, оскільки активні трейдери торгують переважно цими інструментами.

Binance

Binance - найбільша криптовалютна біржа. Займає перше місце в рейтингах CoinMarketCap і CoinGecko за суточним обсягом торгів на спотовому та фьючерсному ринках. При цьому Binance постійно реалізує нові можливості для користувачів та нарощує торгові обороти.

Доступні майданчики Binance в TradersDiaries:
Futures USDⓈ-M

Отримайте максимальну знижку 20% для спотової та 10% для фьючерсів Binance на рік, зареєструвавшись на біржі по нашому посиланню.

Bybit

Біржа Bybit спеціалізується на деривативних інструментах. Популярні інструменти біржі - інверсні фьючерси та безстрокові USDT-фьючерси. Біржа входить в топ майданчиків за торгівлею деривативами за версією CoinMarketCap.

Доступні платформи Bybit в TradersDiaries:
Perpetual USDT

Отримайте до 4000 доларів бонусів за перший депозит, зареєструвавшись на біржі по нашому посиланню.

OKX

OKX (раніше OKEx) спеціалізується на похідних інструментах. На біржі доступні термінові фьючерси, безстрокові свопи (аналог безстрокових фьючерсів) та опціони. Біржа входить в топ похідних платформ за рейтингом CoinMarketCap.

Доступні платформи OKX в TradersDiaries:
Perpetual swaps

Зареєструйтеся на біржі OKX за реферальним посиланням і отримайте знижку 30% на всі комісії!
ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ E-MAIL, ЩОБ БЕЗКОШТОВНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь з "Політикою обробки персональних даних"
Компанія займається розробкою програмного забезпечення та інтернет-сервісів для біржової торгівлі. Компанія не займається діяльністю, що підлягає ліцензуванню.